jak to celé začalo?

Náš příběh

V roce 1993, tedy před 30 ti lety vznikla cestovní agentura LC KONTAT shodou náhod, chuti nepoznaného a drzosti. Náhodu  a drzost vysvětlit nelze..chuť nepoznaného ano…

Cestovat  před rokem 1989 prakticky nešlo.Ti , co pamatují více si jistě vzpomenou na devizové doložky, tzv.přísliby a vyplňování formulářů, když jsme s rodiči jeli autobusem do východního Německa před Vánocemi pro rozinky a mandle. Ti šťastnější, a to já jsem jeden rok byla, dostali boty…boty, co klouzaly tak, že jsem  i za krásného počasí a malinko deště  byla permanentně na zemi a když nasněžilo, vracela jsem se ze školy jako jedna velká sněhová koule..

Cestovat jinam, než do východního bloku prakticky nešlo, někteří horníci vyjížděli za odměnu do Jugoslávie a nedávno jsem se při své cestě do Polska dozvěděla, že dokonce ani do Polska Češi vlastně nesměli..

výhody

naše pozitiva

Zkušenosti s hotely

Pravidelně hotely navštěvujeme, abychom věděli, kam vás posíláme.

Pondělí až sobota

Máme otevřeno 6 dní v týdnu. V neděli odpočíváme 🙂

Parkování

Parkování v rámci OC Central Kladno je na tři hodiny zdarma, takže můžete vybrat dovolenou a ještě nakoupit.

náš příběh

cestujeme od roku 1993

LC KONTAKT se od roku 1983 nacházel na pěší zóně v Kladně. Vlastně ráda vzpomínám na začátky, kdy v kanceláři pípal fax, kdy letět  třeba do Spojených arabských Emirátů bylo “až na konec světa “, kdy se cestující učili létat  i třeba jen do blízkých míst a kdy se jezdilo autobusem do Řecka..a radost z tohoto cestování a poznávání, ochutnávání světa bylo pro většinu z nás omamné.

LC Kontakt zažil i horší  věci. Krachy cestovních nepojištěných kanceláří v kolem let 1997 , který jej, jako většinu cestovních agentur na pár let  bezdůvodně poškodil a snížil obecně důvěru v cestování. Také ptačí chřipky, atentáty, tsunami..krizi v roce 2008.Covid a zavřenou kancelář na dva roky.

Jsem pyšná, že můj tým a já jsme tohle všechno zvládli! 

LC KONTAKT  měl veliké štěstí při výběru svých cestovních poradkyň, děvčat, která vídáte za pultem a které vám pomáhají s výběrem a zařizují veškerou administrativu kolem.  Jsou a byly to vždycky velcí srdcaři  a já jsem leckdy obdivovala jejich trpělivost, píli a korektní jednání . 

LC KONTAKT měl a má také veliké štěstí na své zákazníky.

Jste to především vy, kteří nás pohánějí dál a dál, pohánějí nás k učení se nových a odvážnějších věcí a zážitků, které vám pak můžeme zprostředkovávat.  Děkuji vám všem, že se k nám vracíte. Děkuji za všechny vaše kytičky  pochvaly, za vaše doporučení vašim známým, za vaše zamávání  přes ulici a milé úsměvy. V době Covidu, když se nesmělo vystrčit ani hlavu z okresu a kdy jsme měli staženou roletu a letadla stála jako zmrzlí rackové na letištích jsme našli vhozený balíček čokoládových bonbónů se vzkazem, abychom vydrželi…velmi dojemné/ ..

Asi bych tu měla napsat jak je LC KONTAKT šikovný a kam všude se lze našim prostřednictvím dostat, kam letět, kam dojet a co všechno je tu možné.

LC KONTAKT je důvěryhodný partner vašeho cestovatelského přání a snů. Je to silný, sebevědomý a slušný partner , kde si můžete koupit svůj zájezd, letenku, výlet.

LC KONTAKT  je ten, kdo vám nejen vaši dovolenou zajistí, ale je to především ten, kdo vám díky všem svým studijním pobytům  a cestám po celém světě poradí a vybere pro vás to nejlepší/

Jsme největší regionální cestovní agentura s vynikajícím servisem a znalostmi.

Děkujeme vám, že jste celých 30 let  v naší blízkosti, že nás podporujete a že pro vás jsme to, co jsme shodou okolností a náhod, drzosti a chuti poznat nepoznané  měli možnost ochutnat.

náš tým

Kdo jsme?

Romana Literová
zakladatelka
Helena Trojancová
vedoucí pobočky
0
Založeno
0
LET ZKUŠENOSTÍ
0 +
PRODANÝCH ZÁJEZDŮ

Login