jak to celé začalo?

Náš příběh

Cestovat  před rokem 1989 prakticky nešlo.Ti , co pamatují více si jistě vzpomenou na devizové doložky, tzv.přísliby a vyplňování formulářů, když jsme s rodiči jeli autobusem do východního Německa před Vánocemi pro rozinky a mandle. Ti šťastnější, a to já jsem jeden rok byla, dostali boty…boty, co klouzaly tak, že jsem  i za krásného počasí a malinko deště  byla permanentně na zemi a když nasněžilo, vracela jsem se ze školy jako jedna velká sněhová koule..

Cestovat jinam, než do východního bloku prakticky nešlo, někteří horníci vyjížděli za odměnu do Jugoslávie a nedávno jsem se při své cestě do Polska dozvěděla, že dokonce ani do Polska Češi vlastně nesměli..

náš tým

S kým se u nás potkáte?

Romana Literová
zakladatelka
Helena Trojancová
vedoucí pobočky
Marcela Adamcová
Konzultantka zájezdů

náš příběh

cestujeme od roku 1993

LC KONTAKT se od roku 1993 nachází na pěší zóně v Kladně. Ráda vzpomínám na začátky, kdy v kanceláři pípal fax, kdy letět třeba do Spojených arabských emirátů bylo „až na konec světa“, kdy se cestující učili létat i do blízkých míst a kdy se jezdilo autobusem do Řecka. Radost z cestování, poznávání a ochutnávání světa byla pro většinu z nás omamná.

LC KONTAKT zažil i těžší časy. Krachy nepojištěných cestovních kanceláří kolem roku 1997 poškodily mnoho agentur a snížily obecně důvěru v cestování. Dále jsme čelili ptačí chřipce, teroristickým útokům, tsunami, krizi v roce 2008, a naposledy pandemii Covid-19, která nás donutila na dva roky zavřít kancelář.

Jsem pyšná, že můj tým a já jsme všechno zvládli!

LC KONTAKT měl veliké štěstí při výběru svých cestovních poradkyň – děvčat, která vídáte za pultem a která vám pomáhají s výběrem a zařizují veškerou administrativu. Jsou to velcí srdcaři a já obdivuji jejich trpělivost, píli a korektní jednání.

LC KONTAKT má také veliké štěstí na své zákazníky.

Jste to především vy, kteří nás poháníte dál a dál, nutíte nás učit se nové a odvážnější věci a zážitky, které vám pak můžeme zprostředkovat. Děkujeme vám všem, že se k nám vracíte. Děkujeme za vaše pochvaly, doporučení vašim známým, za vaše zamávání přes ulici a milé úsměvy. V době pandemie, když se nesmělo ani vystrčit hlavu z okresu a my jsme měli zavřenou kancelář, jsme našli vhozený balíček čokoládových bonbónů se vzkazem, abychom vydrželi… Velmi dojemné!

LC KONTAKT je důvěryhodný partner pro vaše cestovatelské přání a sny. Je to silný, sebevědomý a slušný partner, kde si můžete koupit svůj zájezd, letenku či výlet.

LC KONTAKT je ten, kdo vám nejen vaši dovolenou zajistí, ale také vám díky svým zkušenostem a znalostem z celého světa poradí a vybere to nejlepší.

Jsme největší regionální cestovní agentura s vynikajícím servisem a znalostmi.

Děkujeme vám, že jste celých 30 let s námi, že nás podporujete a že pro vás jsme to, co jsme. Díky vašemu zájmu a podpoře můžeme pokračovat v objevování nepoznaného.

výhody

Proč LCK?

Zkušenosti s hotely

Pravidelně hotely navštěvujeme, abychom věděli, kam vás posíláme. Každý rok absoluvujeme průměrně 5 studijních cest do různých destinací

Pondělí až sobota

Máme otevřeno 6 dní v týdnu. V neděli odpočíváme 🙂

Parkování

Parkování v rámci OC Central Kladno je na tři hodiny zdarma, takže můžete vybrat dovolenou a ještě nakoupit.

0
Založeno
0
LET ZKUŠENOSTÍ
0 +
PRODANÝCH ZÁJEZDŮ

Login