Dovolená u moře

Když plánujete first minute, nebo na last minute

Dovolená u moře bývá jednou z věcí, na které se člověk celý rok těší! My vám pomůžeme vybrat to, co hledáte a splnit vaši představu o vysněné dovolené- ať už plánujete s celou rodinou, nebo jen s partnerem. 

Nejoblíbenější bývají poslední dobou zájezdy do Egypta, Turecka, ale třeba i slunného Řecka. 

Lyžařské pobyty

Sportovní zájezdy pro celou rodinu

Zájezdy na hory jsou oblíbené nejen na jarní prázniny, ale v podstatě celou zimu. Můžete se podívat nejen na české hory a využít bohatou nabídku chat a chalup, ale také například do Itálie, francouzských alp, nebo Rakouska.

Všechny zájezdy jsou s širokou nabídkou služeb, nebo i bez stravy- pouze s ubytováním. Doprava je také na vašem rozhodnutí- od vlastní dopravy, po cestování bez starostí autobusem. 

Exotický relax

Vysněná dovolená podle vašich představ

Poznejte krásy exotických zemí s delegátem, nebo na samostatné cestě v dokonalém hotelu. ​

Navštívit můžete přeci celý svět od Indie před Vietnam, Thajsko, Malajsii až po Filipíny. Bílé písečné pláže, koktejly s ovocem a nepoznané krajiny, které můžete objevovat s komfortem. 

Poznávací zájezdy

Ať už eurovíkend, cesta za historií, nebo za poznáním

U nás najdete nabídku poznávacích zájezdů všeho druhu. Někteří chtějí vidět historii na vlastní oči prostřednictvím zájezdů do Říma, nebo Itálie. Jiní si chtějí užít víkend plný zábavy třeba v zábavním parku, nebo víkendovým výletem po Evropě.

 

S námi máte vše zajištěno- počínaje letenkami, případně autobusovou dopravou, konče ubytováním, případně programem.

Prodej vstupenek

Vyražte si na koncert, divadlo a festival

Pro zákazníky, kteří vyhledávají kulturní zážitky vám zprostředujeme prodej vstupenek společnosti TicketMaster, TicketPortal a TicketArt.

Předem si tak můžete zakoupit lístky na koncert, nebo divadlo přímo na Kladně v naší cestovní agentuře.