LC KONTAKT Kladno cestovní agentura s historií od roku 1993 ! Najdete nás na pěší zóně a nově také v OC Central Kladno. Hledejte zkušenost a kvalitu!

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

ID: 729458

Krajem Juraje Jánošíka

Termín: 26.10. (Pá) - 27.10. (So) 2018

Délka pobytu: 2 dny

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 1 790 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Krajem Juraje Jánošíka
  • Prohlídka míst spojených s životem Juraje Jánošíka
  • Zámek Bojnice a nejstarší slovenská ZOO
  • Návštěva skvostů slovenských lidových staveb a řemeslných děl
  • Nástupní místa bez příplatku: Brno a Uherské Hradiště
Severozápadní SlovenskoProjděte se krajem nejznámějšího slovenského zbojníka Juraje Jánošíka. Navštivte vesnici, ze které tato osobnost pocházela a město, ve které jeho životní cesta skončila. Prohlédněte si nádherné památky slovenské šlechtické architektury i lidové tvorby. Prožijte cestu po slovenských zámcích a poznejte lidový život v jejich podzámčí.
Program zájezdu1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách na Slovensko. Návštěva rodné vesnice Juraje Jánošíka – TERCHOVA. S průvodcem si prohlédnete kostel sv. Cyrila a Metoděje, ve kterém se nachází nádherný vyřezávaný betlém. Podíváte se k soše Jánošíka a zavítáte do Muzea J. Jánošíka. Přejezd do ORAVSKÉHO PODZÁMKU, kde se nad městem tyčí Oravský hrad, jeden z nejvýznamnějších hradů na Slovensku. Individuální prohlídka hradu s místním průvodcem. Prohlídku zakončíme v LIPTOVSKÉM MIKULÁŠI, kde s průvodcem navštívíte Kaštiel Vranovo (v něm byl Jánošík vězněn) a prohlédnete si měšťanské domy (Straussovský dom, Prvý stoličný dom, Župný dom), kostel sv. Mikuláše a mnoho dalšího. Individuální volno, odjezd na ubytování.
2. den: po snídani navštívíte RAJECKOU LESNOU s bazilikou Narození Panny Marie, ve kterém se nachází unikátní Slovenský Betlém, složený z téměř 300 figurek (polovina je pohyblivých) a zobrazující kromě narození Krista také slovenskou historii. Přejezd do vesnice ČIČMANY, která je zařazena na seznam památkových rezervací slovenské lidové architektury. Během procházky si prohlédneme malované srubové dřevěnice a zeměpanský zámeček. Přejezd do města BOJNICE a individuální prohlídka Bojnického zámku a nejstarší slovenské ZOO. V podvečerních hodinách odjezd zpět do České republiky. Příjezd do ČR v nočních hodinách.Důležité informace o zájezduCena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek, příplatek za nástupní místo (Praha a Jihlava), případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc.
Doporučené kapesné: min. 30 €
Orientační ceny vstupného: Muzeum J. Jánošíka 2 € (děti 6-15 let, studenti a důchodci 1,30 €), Oravský hrad 7 € (děti 6-15 let, studenti a důchodci 1 €), ZOO Bojnice 5 € (děti 4-15 let 2 €, studenti a důchodci 2,50 €), Bojnický zámek 8 € (děti 6-15 let 3,50 €, studenti 5 €, důchodci 7 €)
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Nástupní místa a orientační časy odjezdůPraha (3.00 z parkoviště naproti Hl. vlakovému nádraží, skleněné kopule) – příplatek 300 Kč
Jihlava (4.15 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – příplatek 200 Kč
Brno (5.30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – bez příplatku
Uherské Hradiště (6.45, čerpací stanice MOL u Albertu, třída Vítězství) – bez příplatku
28.09. (Pá) - 29.09. (So) 2018 - 2 dny, 0 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj 2+0-Cena za osobu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-Last minute1 790 Kč
Vybrat termín
26.10. (Pá) - 27.10. (So) 2018 - 2 dny, 0 noci
pokoj 2+0-Cena za osobu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-Last minute1 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTerchová
HotelKrajem Juraje Jánošíka
pokoj 2+0-Cena za osobu
Termín27.10.2018 - 27.10.2018 - s dopravou 26.10.2018 - 27.10.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Vytvářím objednávku...