NÁŠ ZÁPISNÍK

  • Romana Literova

Udělejte radost dárkovým poukazem

Chcete udělat radost někomu blízkému, nebo přemýšlíte o dárku pro partnera? Vyřešte to jednoduše a pořiďte u nás dárkový poukaz v jakékoli hodnotě! :-)
 

Typy dárkových poukazů:


Připravili jsme pro vás na výběr několi druhů poukazů tak, abyste si mohli vybrat podle toho, jaký se vám líbí, nebo podle toho, jaký typ zájezdu chcete pořídit. Nebo jednoduše nechte výběr na oslavenci a on si sám rozhodne, na jaký typ dovolené hodlá voucher uplatnit.

  • motiv s lyžařem ideální pro zimní zájezdy

  • senioři na pláži, když chcete darovat prarodičům dovolenou

  • univerzální mapa- pro případ, že chcete nechat výběr dovolené na obdarovaném v plném rozsahu

  • exotický motiv- buď se vám prostě bude líbit, nebo chcete darovat zájezd do exotiky

  • lázně a wellness- nejoblíbenější volba našich zákazníků

  • poukaz na vstupenky a lístky, které nabízíme od společnosti TicketMaster, TicketPortal a TicketArtHodnota a platnost poukazů


Všechny poukazy jsou bez předem vyplněné hodnoty, je tedy pouze na vás, kolik chcete darovat a zbytek si může obdarovaný doplatit dle vlastní volby. Při platbě pouze nahlasíte, v jaké hodnotě chcete poukaz zakoupit a my vám částku doplníme na poukaz.


Platnost poukazu je na zadní straně a také bude doplněna při koupi v naší cestovní agentuře.


„Dárek se dává proto, že dělá potěšení dárci. Ne proto, že by si ho obdarovaný zasloužil.“ :-)


Kde zakoupit?


Poukazy si můžete objednat telefonicky (777 000 777) a následně vyzvenout v naší cestovní agentuře v obchodním centru Central Kladno (Petra Bezruče 3388, Kladno- 1.patro).Chcete se na něco zeptat, nebo objednat poukaz? Napište nám prostřednictvím webového formuláře, emailu, nebo zavolejte! Budeme se těšit!